Telefon: 0532 626 06 02 | E-Posta: info@paletistan.com

Hakkımızda


Biz KİMİZ?

Palet Dünyası Bizim Elimizde

Kullanım alanı artık mal/eşya taşıma alanını tamamen aşmış olan paletler geniş hayal dünyanızı nasıl istiyorsanız o şekle dönüştürecek ürünler haline gelmiştir. Artık paletler ürün taşıma dışında; eğlence, ofis, sanat, ev, dekorasyon, yatak gibi sektörlere de tamamen ulaşmış durumdadır.

 

Paletistan Ekibi olarak bu hayallerinizi gerçekleştirmeye ve hayal ve iş dünyanızı tamamen sizin istediğiniz bir şekilde yönlendirmenize yardımcı olacağımıza söz veriyoruz!

2016 yılında fikri atılan, 2017 yılında ise bidurbe.com iştiraki dijital ortama taşınıp paletistan.com olarak gerçekleştirilen bu firma fikri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. İşimizi önemsediğimizin bir diğer kanıtı ise dijital ortam ve global olan dünyadaki ürün ve pazarımıza ne kadar önem verdiğimiz konusudur. Profesyonel ekip sayesinde öncü bir ekip kurduk ve vakit kaybetmeden en iyi logo tasarımı çalışmalarına dijital dünya ekibimiz ile başladık.

 

Genel amacımız diğer rakip firmalara göre çok daha ucuz çok daha kaliteli geniş ürün yelpazesi ve çeşitleri ile paletlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Sadece amacımız palet satmak değil; ederi değerlerinde palet alımı da yapıp müşteri ve ortaklarımıza ekonomik anlamda kazanç sağlatıyoruz.

 

Paletler ile neler yapılır?

 

Örnek 1

Paletten yapılan bir oturak örneği; EUR Palet

 

Örnek 2

Paletten yapılan bir ara kat merdiven örneği. Ahşap Palet

 

Örnek 3

Paletten yapılan bir oturma grubu ve yemek masası örneği. Euro Palet